SVV Praha

Zajímavosti ze světa svařování

Zkratky ve svařování

Převzato ze stránek CWS ANB  Zkratky ve svařování  Ing. Václav Minařík,CSc. – CWS ANB Uváděné zkratky se týkají svařování a příbuzných procesů,….

Únorový článek "Management kvality ve svařování a v příbuzných procesech" zápis z online zasedání IIW komise XVIII

V únorovém článku ze světa svařování ing. Pavel Flégl shrnuje informace  o online zasedání IIW komise XVIII, které proběhlo 7.2.2022. Článek ke….

Lednový článek Ze světa svařování

Lednový článek Ze světa svařování připravil Ing. David Hrstka, Ph.D., SVV Praha s.r.o. a je zaměřen na novinky nejen v normách. Ke stažení zde.….

Rychlý kontakt

SVV Praha s.r.o.
U Michelského lesa 370
140 75 Praha 4

Mob.: +420 603 193 249
Tel.: +420 244 478 865
E-mail: svv.praha@svv.cz

Inspektor / auditor

Přijmeme:
Inspektora / auditora svařovacích procesů
Náplň práce:
- činnost v rámci IO (CO) při inspekční a certifikační činnosti pro ČR i v zahraničí,
- inspekce a kvalifikace postupů svařování - WPQR,
- zkoušky svářečů a operátorů dle platných EN a ISO norem,

HPP, firemní benefity, malý kolektiv. Pracoviště Praha 4

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, kvalifikace IWE /EWE a praxe v oboru svařování podmínkou, kvalifikace NDT dle ISO 9712 v metodě VT a PT výhodou

  • ochota cestovat, komunikativní znalost Aj. vítána.

Prosíme o zaslání CV na: flegl@svv.cz