SVV Praha

Zajímavosti ze světa svařování

Zkratky ve svařování

Převzato ze stránek CWS ANB  Zkratky ve svařování  Ing. Václav Minařík,CSc. – CWS ANB Uváděné zkratky se týkají svařování a příbuzných procesů,….

Únorový článek "Management kvality ve svařování a v příbuzných procesech" zápis z online zasedání IIW komise XVIII

V únorovém článku ze světa svařování ing. Pavel Flégl shrnuje informace  o online zasedání IIW komise XVIII, které proběhlo 7.2.2022. Článek ke….

Lednový článek Ze světa svařování

Lednový článek Ze světa svařování připravil Ing. David Hrstka, Ph.D., SVV Praha s.r.o. a je zaměřen na novinky nejen v normách. Ke stažení zde.….

Rychlý kontakt

SVV Praha s.r.o.
U Michelského lesa 370
140 75 Praha 4

Mob.: +420 603 193 249
Tel.: +420 244 478 865
E-mail: svv.praha@svv.cz

Volná místa/pracovní nabídka

Inzerce
Inzerce

Instruktor svářečské školy

Přijmeme: Instruktora svářečské školy. Praktická i teoretická výuka, zajišťování provozu svářečské školy, související administrativní práce s přezkoušením z bezpečnostních ustanovení, kurzy svařování a pájení. HPP, firemní benefity, malý kolektiv. Pracoviště Praha 4 ..
zobrazit více informací

Inspektor / auditor

Přijmeme: Inspektora / auditora svařovacích procesů Náplň práce: - činnost v rámci IO (CO) při inspekční a certifikační činnosti pro ČR i v zahraničí, - inspekce a kvalifikace postupů svařování - WPQR, - zkoušky svářečů a operátorů dle platných EN a ISO norem, HPP, firemní benefity, malý kolektiv. Pracoviště Praha 4 ..
zobrazit více informací