SVV Praha

Zajímavosti ze světa svařování

První zkoušky svářečů v novém „Zkušebním a vzdělávacím centru pro svářeče“ společnosti NYMWAG CS a.s. pod taktovkou zkušební organizace č.19 SVV Praha s.r.o

Ve čtvrtek 4.8.2022 proběhly první zkoušky svářečů ve zcela nových prostorech bývalé svářečské školy. Celkem deset svářečů složilo kvalifikační….

Zkratky ve svařování

Převzato ze stránek CWS ANB  Zkratky ve svařování  Ing. Václav Minařík,CSc. – CWS ANB Uváděné zkratky se týkají svařování a příbuzných procesů,….

Únorový článek "Management kvality ve svařování a v příbuzných procesech" zápis z online zasedání IIW komise XVIII

V únorovém článku ze světa svařování ing. Pavel Flégl shrnuje informace  o online zasedání IIW komise XVIII, které proběhlo 7.2.2022. Článek ke….

Rychlý kontakt

SVV Praha s.r.o.
U Michelského lesa 370
140 75 Praha 4

Mob.: +420 603 193 249
Tel.: +420 244 478 865
E-mail: svv.praha@svv.cz

Volná místa/pracovní nabídka

Inzerce
Inzerce

Instruktor svářečské školy

Přijmeme: Instruktora svářečské školy. Praktická i teoretická výuka, zajišťování provozu svářečské školy, související administrativní práce s přezkoušením z bezpečnostních ustanovení, kurzy svařování a pájení. HPP, firemní benefity, malý kolektiv. Pracoviště Praha 4 ..
zobrazit více informací

Inspektor / auditor

Přijmeme: Inspektora / auditora svařovacích procesů Náplň práce: - činnost v rámci IO (CO) při inspekční a certifikační činnosti pro ČR i v zahraničí, - inspekce a kvalifikace postupů svařování - WPQR, - zkoušky svářečů a operátorů dle platných EN a ISO norem, HPP, firemní benefity, malý kolektiv. Pracoviště Praha 4 ..
zobrazit více informací