SVV Praha

Zajímavosti ze světa svařování

Žádost o vydání razítka svářečského personálu EWF

Razítko ke kvalifikaci Evropský svářečský inženýr, technolog, specialista vydává CWS ANB na základě zaslání vyplněné žádosti (email: cws-an&….

Pomoc při žádosti o finanční příspěvek v rámci projektu POVEZ III.

Autorizované středisko SVV Praha s.r.o. jako externí dodavatel vzdělávacích akcí splňuje požadavky finančí podpory EU. Podklady, které by vám mohly….

Pozvánka na Workshop on Computational Fatigue Analysis

Czech Society for Mechanics pod záštitou Fakulty strojní ČVUT připravuje i letos Workshop on Computational Fatigue Analysis. Během let se snaží….

Rychlý kontakt

SVV Praha s.r.o.
U Michelského lesa 370
140 75 Praha 4

Mob.: +420 603 193 249
Tel.: +420 244 478 865
E-mail: svv.praha@svv.cz

Vzdělávání

Vzdělávací středisko SVV Praha je autorizovaným výukovým střediskem v systému vzdělávání České svářečské společnosti ANB (CWS ANB).  Mezi hlavní vzdělávací aktivity patří kvalifikační kurzy pro vyšší svářečský personál (dle směrnic EWF a IIW a TP CWS ANB) a odborné semináře a školení, které jsou určeny zaměstnancům firem z oblasti strojírenství, kovovýroby, automobilového průmyslu, energetiky a stavebnictví. V posledních letech se rozvíjí činnost SVV Praha s.r.o. v oblasti firemního školení, tzv. školení „na míru“. Účastníci těchto firemních vzdělávacích akcí získávají nejmodernější poznatky a informace nejen z širokého spektra technických oborů, ale i z oblasti osobního růstu, řízení lidských zdrojů a komunikačních dovedností.

Kurzy a semináře

Odborné kurzy a semináře jsou určeny především zaměstnancům firem z oblasti strojírenství, kovovýroby, automobilového průmyslu, energetiky a stavebnictví. Účastníci vzdělávacích akcí získají nejmodernější poznatky a informace z širokého spektra technických oborů. ..
zobrazit více informací

Přihláška, organizační informace

Přihláška na kurz ke stažení.  Přihláška na seminář ke stažení. Učebna SVV Praha, Ohradní 65, Praha 4, dopravní spojení a plánek je možné stáhnout si zde. Nabídka na ubytování v okolí učebny SVV..
zobrazit více informací

Certifikáty ATB

SVV Praha s.r.o. je autorizovaným školicím střediskem ATB č.3  pro kvalifikační kurzy vyššího svářečského personálu dle směrnic IIW (Mezinárodní svářečský institut):   Mezinárodní svářečský..
zobrazit více informací

Firemní školení 2018

V nabídce firemního školení, která koresponduje s nejnovějšími trendy v oblasti firemního vzdělávání, se  snaží SVV Praha  pružně reagovat na vaši poptávku. Naším cílem je profesionalita, vysoká..
zobrazit více informací

Reference

Vzhledem k 20. letým zkušenostem v oblasti výuky a vzdělávání z širokého spektra technických oborů patří mezi naše významné zákazníky firmy z oblasti strojírenství, kovovýroby, automobilového průmyslu, energetiky a stavebnictví. ..
zobrazit více informací

Kontakty

Mgr. Jana Vráblíková SVV Praha s.r.o.Ohradní 65140 00 Praha 4 Tel.: +420 261 062 107Mobil: +420 739 592 659 E-mail: vrablikova@svv.cz..
zobrazit více informací

Fotoalbum

Realizace ImperialMedia s.r.o. 2014