Lepení

Zajištění a realizace vzdělávání, certifikací, zkoušení a ostatních služeb v oblasti spojování materiálů lepením.

Vstupte

Svařování

Zajištění a realizace vzdělávání, certifikací a zkoušení v oblasti svařování kovů.

Vstupte

Vzdělávání - Certifikace - Zkoušení - Ostatní služby

Aktuality

Aktualizační seminář pro svářečský dozor 2021

V termínu 25.11. - 26.11.2021 organizujeme již 4.ročník Aktualizačního semináře pro svářečský dozor. Seminář je určen pro svářečský dozor, technology….

Plán vzdělávacích akcí v oblasti svařování v 2.pololetí 2021

V záložce Svařování-Vzdělávání je uveřejněn plán všech kurzů a seminářů, které naše výukové středisko SVV Praha s.r.o. bude organizovat v 2.pololetí….

Seminář pro svářečský dozor - nové normy a změny ve směrnicích pro oblast svařování v roce 2021

Vzhledem k tomu, že Seminář  pro  svářečský dozor - nové normy a změny ve směrnicích  pro  oblast  svařování  v roce 2021, který orgnaizujeme v….

ČERVEN: Hybridní spoje - kombinované spoje

Hybridní spojování znamená kombinaci dvou metod spojování materiálů. Nejčastěji je tím myšlen způsob mechanického spojování jako je např. nýtování,….

SRPEN: Konstrukce lepených spojů

Seminář je určen pro pracovníky, kteří jsou pověřeni dozorem při procesu lepení ve výrobě např. pro konstruktéry, vedoucí a vývojové pracovníky,….

3. ROČNÍK LEPICÍ DNY CLB - SPOUŠTÍME REGISTRACI!

Lepicí dny CLB jsou jedinečnou příležitostí pro další vzdělávání a výměnu zkušeností v oblasti lepení. Dvoudenní akce nabízí široké spektrum….

ONLINE ŠKOLENÍ PRO PRACOVNÍKY SVÁŘEČSKÉHO DOZORU O NOVÉM NORMĚ DIN EN 15085-2 A PROVÁDĚCÍCH SMĚRNICÍCH DVS 1619-1,4

Rádi bychom vás pozvali na online Školení pro pracovníky svářečského dozoru o nové normě DIN EN 15085-2 a prováděcích směrnicích DVS 1619-1,4  ….

Změna zahájení kurzu EWE a EWT

Vážení klienti,

vzhledem k vývoji současné situace a stále nejisté možnosti otevřít kurz od 18.5.2020 jsme se rozhodli přesunout zahájení kurzů na 7. září 2020. Kurz   Mezinárodní/Evropský svářečský technolog  budeme organizovat v termínu 7.9.2020 – 7.1.2021 Mezinárodní/Evropský svářečský inženýr v termínu 7.9.2020 - 10.2.2021.

Důvodů změny termínu bylo několik:

1. pokud bychom otevřeli kurz s prezenční výukou, bylo by nutné strávit denně 8 hodin v rouškách, mimopražští by měli problém s ubytováním, problém se stravováním, omezený počet účastníků

2. pokud bychom otevřeli kurz s on-line výukou, nemohli by kurz absolvovat posluchači s dotací programu  POVEZ

3. pokud by další zájemci chtěli absolvovat kurz s dotací v rámci programu POVEZ, je dostatečná doba na zpracování žádosti

Omlouváme se předem za neustálé změny (asi jsme to naučili od naší vlády…) a věříme, že pochopíte důvody změny v konání kurzu.

Na vaši účast se těší výukové středisko SVV Praha (svařování).