Lepení

Zajištění a realizace vzdělávání, certifikací, zkoušení a ostatních služeb v oblasti spojování materiálů lepením.

Vstupte

Svařování

Zajištění a realizace vzdělávání, certifikací a zkoušení v oblasti svařování kovů.

Vstupte

Vzdělávání - Certifikace - Zkoušení - Ostatní služby

Aktuality

Seminář/Webinář: Konstrukce lepených spojů

Seminář je určen pro pracovníky, kteří jsou pověřeni dozorem při procesu lepení ve výrobě např. pro konstruktéry, vedoucí a vývojové pracovníky,….

Seminář/Webinář: DIN 6701 a DIN 2304-1

Norma DIN 6701 je norma vydaná v Německu, avšak uznávaná jako základní předpis pro zajištění kvality výroby lepených dílů kolejových vozidel v celé….

On-line školení pro vyšší svářečský personál v 1.pololetí 2021

V návaznosti na pokračující epidemickou situaci výukové středisko SVV Praha s.r.o. nabízí i v 1.pololetí 2021  on-line vzdělávání - webináře, k teré….

START v KVĚTNU 2021: Evropský inženýr lepení

Nárůst požadavků v průmyslu se v poslední době intenzivně projevuje i v oblasti spojování různých materiálů. Do popředí se dostává lepení, jako….

VÝHODNÝ BALÍČEK ŠKOLENÍ V LEPENÍ

Centrum Lepení Brno Vás srdečně zve na nové odborné semináře: Povrchové úpravy materiálů před lepením Termín: 30. 9. 2020 Více: https://svv.cz/lepeni….

3. ROČNÍK LEPICÍ DNY CLB

Lepicí dny CLB jsou jedinečnou příležitostí pro další vzdělávání a výměnu zkušeností v oblasti lepení. Dvoudenní akce nabízí široké spektrum….

Webináře nejen o svařování jsou „COOL“

SVV Praha, s.r.o., jako jeden z členů CWS ANB, zareagovalo na  situaci v souvislosti s COVID 19 rychle a pružně se snažilo přizpůsobit se nové….

Změna zahájení kurzu EWE a EWT

Vážení klienti,

vzhledem k vývoji současné situace a stále nejisté možnosti otevřít kurz od 18.5.2020 jsme se rozhodli přesunout zahájení kurzů na 7. září 2020. Kurz   Mezinárodní/Evropský svářečský technolog  budeme organizovat v termínu 7.9.2020 – 7.1.2021 Mezinárodní/Evropský svářečský inženýr v termínu 7.9.2020 - 10.2.2021.

Důvodů změny termínu bylo několik:

1. pokud bychom otevřeli kurz s prezenční výukou, bylo by nutné strávit denně 8 hodin v rouškách, mimopražští by měli problém s ubytováním, problém se stravováním, omezený počet účastníků

2. pokud bychom otevřeli kurz s on-line výukou, nemohli by kurz absolvovat posluchači s dotací programu  POVEZ

3. pokud by další zájemci chtěli absolvovat kurz s dotací v rámci programu POVEZ, je dostatečná doba na zpracování žádosti

Omlouváme se předem za neustálé změny (asi jsme to naučili od naší vlády…) a věříme, že pochopíte důvody změny v konání kurzu.

Na vaši účast se těší výukové středisko SVV Praha (svařování).