Lepení

Zajištění a realizace vzdělávání, certifikací, zkoušení a ostatních služeb v oblasti spojování materiálů lepením.

Vstupte

Svařování

Zajištění a realizace vzdělávání, certifikací a zkoušení v oblasti svařování kovů.

Vstupte

Vzdělávání - Certifikace - Zkoušení - Ostatní služby

Aktuality

Vzdělávací akce v 1.pololetí 2023

V záložce Svařování-Vzdělávání je uveřejněn plán všech kurzů a seminářů, které naše výukové středisko SVV Praha s.r.o. bude organizovat v 1.pololetí….

Změna místa konání Semináře pro svářečský dozor - nové normy a změny ve směrnicích pro oblast svařování (14.12.2022)

Vzhledem k velkému zájmu o  Seminář pro svářečský dozor - nové normy a změny ve směrnicích pro oblast svařování v roce 2023 (termín konání 14.2.2022)….

Kurzy pro vyšší svářečský personál od 6.2.2023

V 1.pololetí roku 2023 budeme organizovat kurzMy Mezinárodní/Evropský svářečský inženýr, Mezinárodní/Evropský svářečský tochnolog, Mezinárodní….

Činnost svářečské školy je pozastavena

Od 1.9.2022 je činnost svářečské školy pozastavena. .

Aktualizační seminář pro svářečský dozor 2022

Ve dnech 27.4. - 28.4.2022 vás zveme na Aktualizační seminář pro svářečský dozor 2022. Tento periodický seminář je určen pro svářečský dozor,….

Odborné články Ze světa svařování

Od ledna 2022 budeme v sekci Svařování -  Zajímavosti ze světa svařování uveřejňovat každý měsíc jeden příspěvek našich spolupracovníků a lektorů.….

Seminář pro svářečský dozor - nové normy a změny ve směrnicích pro oblast svařování v roce 2021

Vzhledem k tomu, že Seminář  pro  svářečský dozor - nové normy a změny ve směrnicích  pro  oblast  svařování  v roce 2021, který orgnaizujeme v….

První zkoušky svářečů v novém „Zkušebním a vzdělávacím centru pro svářeče“ společnosti NYMWAG CS a.s. pod taktovkou zkušební organizace č.19 SVV Praha s.r.o

Ve čtvrtek 4.8.2022 proběhly první zkoušky svářečů ve zcela nových prostorech bývalé svářečské školy. Celkem deset svářečů složilo kvalifikační zkoušku svářeče dle ISO 9606-1. Využity byly prostory nového „Zkušebního a vzdělávacího centra pro svářeče“. Vedení firmy si zaslouží zcela jistě pochvalu za realizaci tohoto projektu, kdy svářeči a instruktoři svařování mají zcela nové, moderně vybavené prostory pro výuku i zkoušky svářečů.  Současné centrum se skládá ze šaten doplněných novým sociálním zařízením, ze skladu přídavných svařovacích materiálů, učebny pro výuku teorie pro 12 svářečů vybavené projekční technikou a zejména dílny pro praktické zkoušky a pro výcvik. Dílna je vybavena pěti svářecími svařovacími pracovišti v nichž jsou svařovací zdroje na metodu MAG a TIG. Cesta neustálého a průběžného přezkušování svářečů je správná a máte mou plnou podporu. Udržuje se tím nejen nastavená kvalita, ale i omezují či odstraňují opravy svarových spojů a přispívá to celkové spokojenosti nejen svářečů, ale i svářečského dozoru. Výcvik a rozvoj svářečů dozoruje hlavní svářecí inženýr Ing. Jiří Matuna a jeho zkušený tým složený z pracovníků svářecího dozoru, kteří jsou i zároveň svářečskými instruktory. Přeji spoustu nově vyškolených a proškolených zkušených svářečů, pevné nervy instruktorům a pohodu všem pracovníkům společnosti NYMWAG CS a.s.

                                                             Zkušební komisař SVV Praha s.r.o.- CWS ANB  Ing. David Hrstka, Ph.D.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

certifikace.jpg