SVV Praha

Informace ze světa lepení

60. Mezinárodní veletrh techniky v Bělehradě

Centrum Lepení Brno se zúčastnilo 60. Mezinárodního veletrhu techniky, který se konal v květnu letošního roku v Bělehradě. Na veletrhu vystavovalo….

Veletrh JEC World 2016

Veletrh kompozitních technologií v Paříži JEC WORLD 2016.

Odborný seminář v Bělehradě

Dne 8.10. 2015 jsme uspořádali v hlavním městě Srbska Bělehradě odborný seminář " Proces lepení a požadavky na kvalitu lepených spojů při výrobě….

Veletrh JEC COMPOSITE 2015 Paris a připravované novinky v lepení

Veletrh JEC COMPOSITE 2015 Paris a připravované novinky v lepení .pdf    .

60. Mezinárodní veletrh techniky v Bělehradě

Centrum Lepení Brno se zúčastnilo 60. Mezinárodního veletrhu techniky, který se konal v květnu letošního roku v Bělehradě. Na veletrhu vystavovalo celkem 515 vystavovatelů z 25 zemí. Veletrh navštívilo přes 22 tisíc návštěvníků. Naše firma prezentovala své služby v oblasti vzdělávání personálu lepení, akreditované kurzy EAB, EAS a EAE s výukou v srbském jazyce, certifikace systému řízení kvality výroby lepených konstrukčních dílů dle DIN 6701. Na srbském trhu jsme aktivní již dva roky. Působíme zde s podporou srbské ANB. Cílem našeho působení v Srbsku je umožnit srbským strojírenským firmám kvalifikovat svůj personál a systém výroby lepených konstrukčních dílů podle evropských norem a úspěšně exportovat do EU výrobky, které podléhají těmto certifikacím. Kvalifikace personálu, odborné semináře a certifikace provádíme v srbském jazyce. Veletrhu se zúčastnil náš partner Sourcing Point Technology s.r.o. jako spoluvystavovatel, který prezentoval své služby v oblasti zkoušení lepených spojů, aplikační technologie na míru, lepidla a kompozitní materiály.