Lepení

Zajištění a realizace vzdělávání, certifikací, zkoušení a ostatních služeb v oblasti spojování materiálů lepením.

Vstupte

Svařování

Zajištění a realizace vzdělávání, certifikací a zkoušení v oblasti svařování kovů.

Vstupte

Vzdělávání - Certifikace - Zkoušení - Ostatní služby

Zajímavosti ze světa svařování

Pracovní zkoušky pro oblast ŽKV

Jedním ze způsobů kvalifikace postupu svařování, podle EN ISO 15607, je kvalifikace na základě předvýrobní zkoušky svařování. Kvalifikace na základě….

Zahájení kurzu Mezinárodní/Evropský svářečský inženýr, resp. technolog

Kvalifikační kurz Mezinárodní/evropský svářečský inženýr, resp. technolog bude zahájen v pondělí 13.5.2019 v 9.00 hod. v učebně SVV Praha, s.r.o. v….

Kurz Mezinárodní svářečský inženýr, Mezinárodní svářečský technolog

Proč si vybrat kurz Mezinárodní /Evropský svářečský inženýr, technolog,specialista právě v SVV Praha  s.r.o.? máme dlouholetá zkušenost s pořádáním….

Rychlý kontakt

SVV Praha s.r.o.
U Michelského lesa 370
140 75 Praha 4

Mob.: +420 603 193 249
Tel.: +420 244 478 865
E-mail: svv.praha@svv.cz

Nové požadavky řady norem EN 1090

Termín: 26.2.2019, 9.00 – 16.00

Určeno pro: pro odborné pracovníky  firem, které vyrábějí a dodávají kovové stavební konstrukce, pro stavební firmy, projektové a konstrukční kanceláře

Firmy, které mají zavedené systémy kvality dle ISO a EN norem, mají povinnost prokazovat pravidelně vzdělávání svého odborného personálu a toto dokladovat při pravidelných auditech. Školení, která organizuje výukové středisko SVV Praha s.r.o., je pro zaměstnavatele jedna z možností, jak zajistit průběžné vzdělávání zaměstnanců, a tím i splnit požadavky auditorů.

Obsah: Legislativní požadavky pro uvádění stavebních výrobků na trh v EU, přehled všech platných norem řady ČSN EN 1090, technické požadavky dle ČSN EN 1090-2 (požadavky na stavební a výrobní dokumentaci, na základní a přídavné materiály,změny v požadavcích na přípravu a sestavení dílců - identifikace, manipulace, řezání, kvalifikace tepelného dělení, vrtání atd., svařování - svářečské procesy, kvalifikace a postupy svařování včetně kvalifikace svářečského personálu, šroubové spoje, požadavky na montáž OK a montážní pracoviště, požadavky na povrchovou ochranu, požadavky na inspekce, zkoušení a nápravy zjištěných nedostatků), zkušenosti s certifikacemi výrobců OK a nejčastější nedostatky výrobců, nové požadavky normy EN 1090 – 4,5

Přednáší: Ing.D. Hrstka, Ph.D., Ing.V.Šrom, SVV Praha, Ing.R.Poledník, Ing. M.Sondel,Ph.D., European Welding Institute s.r.o.

Cena školení: 4 000,-Kč (vč. 21% DPH,obědu, studijních materiálů)

Zvýhodněná cena: 3 700,- Kč (vč.21% DPH, obědu, studijních materiálů, platí pro všechny, kteří využili nabídku služeb SVV Praha v posledních třech letech)

Variabilní symbol: 1260219

Místo konání: Konferenční centrum VŠCHT Praha, areál VŠ kolejí Sázava, Chemická 952, Praha 4 – Kunratice (parkování zdarma)

Výstupní dokument:  osvědčení o absolvování semináře

Přihláška ke stažení

 Vytisknout stránku
Realizace ImperialMedia s.r.o. 2014